معرفی موسسه دکتر راعی

ما یک موسسه مشاوره هستیم که شعارمون تحصیل با خیال راحته. ما فقط یک گروه از رتبه های برتر و یا دبیران ممتاز نیستیم. ما یک تیم مشاوره ای هستیم که هر بخش کار تخصصی خودش رو انجام میده. رتبه های برتر مشاور همراه شما هستند و راهنمای شما هستند. اما برنامه ریزی توسط مشاورین با سابقه انجام میشه. همه ی عملکرد های شما توسط دکتر راعی بررسی و تایید میشه. ما موسسه ای هستیم که همه جنبه های تحصیل رو از آموزش و کلاس نکته و تست گرفته تا مشاوره آموزشی و کلینیکی برای شما مهیا میکنه تا شما با خیال راحت فقط به مطالعه خودتون بپردازید و وارد حاشیه ها نشوید.


ماموریت ما

اصیل ترین میل همه‌ی ما، جاودانگی است. دستاوردهای ما، حضورمان را در این دنیا جاودانه می‌کند. در مقابل، احساس شکست و بلاتکلیفی، ارمغانی جز پوچی برای انسان نخواهد داشت. ما اینجا هستیم تا با شکست‌ها مقابله کنیم. اثر ما در این جهان، پرورش خلاقیت، بهبود سلامت روان و هموار کردن مسیر موفقت برای دانش آموزان این سرزمین است. ما شما را در یافتن جایگاهتان در دنیا یاری خواهیم کرد. ماموریت ما، افزایش نشاط، میل به موفقیت و تسلط دانش آموزان بر مطالب آموزشی است.

فلسفه ما

فلسفه ما، ایجاد مسیرهای نوین در نقشه راه آموزش کشور است. رقابت با آموزش کشورهای پیشگام جهان به ما انگیزه می‎دهد تا هر روز به فکر ایده‌هایی نو در آموزش کشور باشیم. فلسفه ما، پویا بودن در امر آموزش است.


چرا گروه آموزشی راعی؟

گمگشتگی در انبوه محتواهای موجود در کنکور عامل مخربی برای دانش آموزان است. دانش آموزان به مجموعه ای از راهنمایی‌ها، منابع، جزوات و افرادی نیاز دارند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. اعتماد حاصل سابقه‌ی کاری درخشان است. گروه آموزشی راعی با بیش از بیست سال تجربه در زمینه آموزش (بالاخص کنکور سراسری) دارای کارنامه ای پرستاره است. ستاره هایی که هر یک نشان از دانش‌آموزان برتر این گروه است. صدها فارغ التحصیل مهندسی و پزشکی گروه آموزشی راعی در سراسر دنیا مشغول به فعالیت هستند و این امر مایه افتخار گروه آموزشی ما است. ما به واسطه متخصصان امور روانشناسی و پژوهشگران ماهر، تمامی تجربیات موجود را جمع آوری کردیم و با انجام فراتحلیل، مجموعه ای جامع تدارک دیده ایم تا تمامی نیازهای دانش آموزان شما را برآورده سازیم. گروه آموزشی راعی بر اساس نظام‌های آموزشی پویا پی‌ریخته شده است. نظامی که استقلال و خودمختاری مدارس شما را تضمین می‌کند و ما افتخار مشاوره حرفه ای و همراهی شما را خواهیم داشت. در نظام آموزش پویا، هر مدرسه یک استثنا است. یک مورد خاص که باید بر اساس نیازهای اجتماعی، فرهنگی مختص به آن، عمل کرد. ما به ویژگی های منحصر به فرد شما احترام می‌گذاریم و آن را برای برند شدن مدرسه شما به کار خواهیم گرفت.
انتخاب ما یعنی، تسهیل امور آموزشی، داشتن مرجعی برای پاسخ به سئوالات متنوع دانش آموزان، داشتن یک پایگاه دانش استوار در زمینه آموزش. حضور ما یعنی حذف کلاس‌های آموزشی بی‌کیفیت، یعنی نظارت کامل مدیر مدارس بر فرایند آموزش دانش آموزان. به عبارتی دیگر:
همکاری با ما یعنی آگاهی شما از تمامی نیازهای آشکار و پنهان دانش آموزانتان

تمایز ما:

دکتر بهروز راعی، مبدع یک نظام مشاوره ای پویا است. نظامی که تمام منابع آموزشی را بر اساس روش‌های نوین دنیا طراحی نموده است. دکتر بهروز راعی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برق مخابرات از دانشگاه سراسری تهران و دکتری مدیریت IT است. با بیش از 20 سال تجربه در سطوح مختلف آموزش، دکتر بهروز راعی در کارنامه خود موفقیت در مدارس بزرگ تهران مانند البرز را دارد. برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های مختلف در زمینه‌های مشاوره تحصیلی، و استقبال گسترده مخاطبان، نشان دهنده پشتکار و تعهد دکتر بهروز راعی نسبت به دانش آموزان و مدارس است.
پس از 20 سال فعالیت آموزشی و مشاوره‌ای در سطح ملی دارای شاخص‌هایی هستیم که ما را از دیگران متمایز می‌سازد:
1- عدم وابستگی به سازمان یا ارگانی خاص
2- همکاری با متخصصین برتر و خوشنام حوزه مشاوره و آموزش
3- تجربه برگزاری آزمون و خدمات پشتیبانی
4- به روز بودن محتوا و مطالب
ارائه محتوا با استفاده از engage marketing و به کار گیری نویسندگان مجرب (copywriter) برای روان نویسی مطالب ارزشمند.
همسو کردن سه ضلع آموزش، مشاوره و آزمون برای یکپارچه کردن فعالیت‌های مدارس
تسهیل امور اجرایی مدارس و آموزش کارکنان مدارس
این 7 ستاره درخشان، پشتوانه گذشته درخشان و آتیه‌ی پر امید گروه آموزشی راعی است. در بازار امروز، هیاهو و جنجال برای بسیاری افراد فرصتی برای نام آوری است؛ اما برای ما، اولویت در اصالت آموزش است. کارنامه گروه ما رضایت مدیران و مسئولانی است که ما افتخار همکاری با آن‌ها را داشتیم.

 

اعتماد شما مهمترین سرمایه ماست

تمامی محتوای این وب سایت توسط نهادهای مربوط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت نموده است. سابقه و عملکرد موسسه راعی، به تنهایی موجب اعتماد دانش آموزان و اولیای آنان خواهد شد.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

همکاری با سازمان ها و نهادهای معتبر کشور مانند موسسه حکمت

دریافت لوح تقدیر از آموزش و پرورش استان های مختلف

بیش از 250 فارغ التحصیل 2 رقمی کنکور سراسری

همکاری با بیش از 200 دبیر و مشاور متخصص در سراسر کشور