موسسه راعی از کی و با چه هدفی شروع به کار کرد؟

ما یک موسسه تخصصی مشاوره جوانان هستیم. ما به شما کمک میکنیم تا توانایی های خودتان را بشناسید و آنها را پرورش دهید. ما میدانیم که در زندگی در عصر جدید پیچیده و سخت است. خیلی از شما، از اضطراب، از عدم اعتماد به نفس رنج می برید. جوانان با استعداد زیادی را می شناسیم، که ترس از آینده، آنها را به موجودات منزوی و خشمگین تبدیل کرده است. آنها احساس می کنند کسی مسائل و دغدغه های آنان را درک نمی کند. همین امر موجب شده تا نه در مدرسه نمرات خوبی کسب کنند و در محیط دانشگاه و کار انسان های موفقی باشند. ما متوجه شدیم که دلیل اینکه شما کنکور قبول نمی شوید و درس نمی خوانید، دلیل اینکه علیرغم تلاش هاتان تراز خوبی کسب نمی کنید، فقط ساعت مطالعه نیست! بلکه نداستن نکات ساده روان شناسی یادگیری و شناخت است به همین دلیل از سال 80، شروع به تدوین دوره های مشاوره تحصیلی متمایزی کردیم. حالا پس از 23 سال، ما یک موسسه هستیم که با تیمی از مشاورین تحصیلی، رتبه برترها، روان شناسان متخصص و دبیران حرفه ای، می توانیم برای هر دانش آموزی فرمول موفقیت و آرامشش را کشف کنیم! ما در موسسه راعی، برای تمام مشکلات شما راه حل های علمی پیدا کردیم. اینجا یاد میگیرید چطور هر چیزی را در مدت زمان اندک یاد بگیرید! چگونه در هر امتحانی موفق باشید و همیشه نمرات عالی کسب کنید. چگونه بتوانید تصمیم بگیرید و به ترس های خودتان غلبه کنید. با ما تحصیلی با خیال راحت خواهید داشت چرا که ما راه موفقیت را از مدرسه و کنکور گرفته تا دانشگاه و محل کار به شما آموزش خواهیم داد.

چرا باید موسسه راعی رو انتخاب کنیم؟

مشاورهای مجرب

خیلی از دانش آموزان موفق ما بعد کنکور تبدیل به مشاور می شوند. این نخبگان و سرمایه های علمی کشور فقط به این دلیل بلدند تست بزنند، شروع می کنند به برنامه ریزی و مشاوره و حاصل آن هم مشخص است. برای بسیاری از دانش آموزان نتیجه این مشاوره ها، سرخوردگی و نابودی عزت نفس دانش آموز است. ما در موسسه روشن اندیشان معتقدیم، مشاوره تحصیلی یک امر تخصصی است! ما بر خلاف خیلی از موسسه ها، واسطه دانش آموز و مشاور نیستیم! بلکه ناظر و مدیر مشاور برای ارائه خدمت به دانش آموز هستیم. همه مشاوران ما، بیش از 100 ساعت دوره آموزشی گذراندند! و مدرک مشاوره موسسه ما را دریافت کردند. بنابراین به تمامی نکات مشاوره و راهکارهای مشاوره ای تسلط دارند.

برنامه ریزی به روش Rucsy

(Raei unique coding system) برنامه ای که ما به دانش آموزان میدیم بر اساس شیوه های نوین برنامه ریزی و شما همه برنامه تون رو تبدیل میکنید به یکسری کد! این کد یک رازه بین شما و مشاوران موسسه هست و دیگه لازم به پر کردن گزارشات خسته کننده ندارید. ما حتی در گزارش گیری هم حواسمون به وقت دانش آموزان هست! تازه نوع برنامه ای هم که دریافت میکنی بر اساس نیاز تو هست و هر کسی حتی سیستم برنامه ریزی اش با بقیه متفاوته!

استراتژی‌های مشاوره ای شخصی

هر دانش آموزی ویژگی های خاص خودش را دارد. برخی تندخوان هستند برخی کندخوان. برخی تمرکز دارند، برخی انگیزه! به هر حال هر دانش آموزی توانایی ها و نقاط ضعف خودش را دارد. ما در موسسه روشن اندیشان 12 آزمون روان شناسی و بیش از 30 ابزار آموزشی برای شناسایی نقاط ضعف و قوت شما تدوین کردیم. با این ابزارها در همان ابتدا شما را می شناسیم و برای شما یک استراتژی یکساله حرفه ای تدوین می کنیم. با این کار قشنگ می دانید که قرار است به کجا برسید و چگونه برسید!

کنترل و نظارت

بارها گفتیم! مشکل اصلی مشاوره در کشور ما، نبود یک سیستم نظارتی دقیق هست! خیلی از موسسه ها، یک مشاور رتبه برتر استخدام میکنن و دانش آموز رو میسپرن به امان خدا! اصلا فراموش میکنن که دیگه اون دانش آموز شاگرد اون موسسه هست. ما در موسسه راعی، ماهانه تمام گزارشات شما رو دریافت می کنیم. شما پیش ما یک پرونده دارید و در اون پرونده، تمام اطلاعات شما از برنامه و ساعت مطالعه ثبت شده، ما نتایج شما رو بررسی میکنیم و هر ماه با مشاور شما جلسه شخصی می گذاریم و به مشاور راهکارهای لازم رو ارائه میدیم. اگر هم نتیجه دلخواه حاصل نشه، شما رو دعوت میکنیم تا با خود دکتر راعی و بعد هم روان شناسان متخصص ما جلسه داشته باشید!

دوره‌های مهارت‌های آزمایشی

می دونستی برای قبولی رشته خفن در کنکور کافیه برای هر درس تخصصی 150 ساعت و هر درس عمومی رو 100 ساعت وقت بگذاری! ما حساب کردیم دیدیم اگه حرفای ما رو گوش بدی و شیوه مطالعه ما رو پیاده کنی با روزی 6 ساعت مطالعه می تونی توی 167 روز برای کنکور آماده بشی. حالا حساب کن! اگه از سال دهم و یازدهم بیای پیش ما چقدر قبولی توی کنکور برات راحت خواهد بود!!! ما بهت نکته هایی که توی 50 سال اخیر در مورد روان شناسی یادگیری توی دنیا کشف شده رو آموزش میدیم. حالا فکر میکنی کل این نکته ها رو توی چند ساعت بهت یاد میدیم؟ فقط توی 20 ساعت یعنی ظرف دو ماه و می تونی مثل یه دانشجوی کمبریج سریع هر چیزی رو که خواستی یاد بگیری.دوره مهارت های زندگی: خیلی از شما مشکلتون درس نیست. مشکلتون عدم تمرکزه! حافظه ضعیفه، اضطراب و ترس از شکسته! اینها هم جای نگرانی نداره. ما با بررسی نقاط ضعف تو، فقط توی یک دوره یک ماهه با 10 ساعت آموزش و بعدش یه دوره تمرینه دو ماهه یک کاری میکنیم که بعد یک فصل، خودت از دیدن تغییرات خودت تعجب کنی!

دوره‌ها و برنامه‌های موسسه

coach-monochromatic (2)

مگه یه نوجوون از زندگی چی میخواد؟ جز آرامش و اطمینان از اینکه آینده راهی که میره روشنه؟ ما تو دوره های آموزشی مون بهت کمک میکنیم تمام مهارت های لازم برای داشتن یک رتبه خوب، شغل خوب و درآمد خوب رو بدست بیاری! از مهارت تست زنی بگیر تا نحوه مدیریت مالی و سرمایه گذاری رو می تونی توی دوره های ما پیدا کنی.

انتقادات و پیشنهادات خودتون رو با ما در میون بگذارید

مدیریت موسسه راعی

دکتر بهروز راعی

دکتر بهروز راعی متولد 19 مهر سال 1355 در آمل است. وی تحصیلات خود را در دبیرستان نمونه دولتی آیت الله میرزا هاشم آمل به پایان رسانده و با ورود به دانشگاه توانست به عنوان دانشجوی برگزیده به طور رسمی بورسیه دانشگاه مخابرات گردید. همزمان در کنار تحصیل، فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد. سخنرانی در فرهنگسرای نیاوران در مورد انتخاب رشته آغاز فعالیت آموزشی ایشان بود. پس از آن، دکتر راعی جدی تر از گذشته فعالیت خود در زمینه آموزشی را گسترش داد. در سال 1378 موسسه برگزیدگان کنکور(تربیت) را تاسیس نمود. همزمان در موسسه اندیشه خرداد، کمال علم و تعلیم خرداد در سمت مدیر آموزش توانست به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کند. دکتر راعی در سال 1381، اولین تجربه موفق خود را با مدرسه هما (وابسته به سازمان هواپیمایی کشور) کسب کرد. با پشتوانه این تجربه، در سال 1383، زمانی که مدارس مجوز فعالیت در زمینه کنکور سراسری را پیدا کردند، وی طرح های آموزشی خود را در مدارس متعددی در سراسر کشور اجرا نموده و توانست در مدارسی مانند البرز، سلمان فارسی، یاس نبی، الهام و …. دانش آموزانی موفق را در کنکور سراسری و دانشگاه پرورش دهد.

مشاوران موسسه راعی

سحر نوری فرد

فارق التحصیل مهندسی برق

مسئول دپارتمان مشاوره موسسه

امیرعباس سفاهن

فارغ التحصیل سمپاد

دانشجوی علوم پزشکی بهشتی

امیررضا عبداللهیان

فارغ التحصیل دبیرستان کمال

دانشجوی داروسازی تهران

مهسا حکیمی

فارغ التحصیل مهندسی برق الکترونیک

 

همکاری با ما

موسسه راعی یک خانواده بزرگ از مشاوران و پژوهشگران متخصص است. موسسه راعی برای همه ما خانه دومی است که در آن با همیاری یکدیگر رشد میکنیم و در این مسیر، نسلی آگاه، منتقد و خلاق را پرورش میدهیم. اگر فکر آرزو و هدف شما هم پرورش نسلی نواندیش برای فردای ایران است، اگر به توانایی های خود ایمان دارید و به دنبال هویت شغلی و آینده ای مطمئن هستید، می توانید از اینجا برای همکاری درخواست دهید.

راه‌های ارتباطی با ما

raeigroupedu@gmail.com

raei.group

 02122894797 – 02122894710

آدرس موسسه: خیابان شریعتی، رو به روی متروی شریعتی، برج مینا، طبقه ۷، واحد ۴ موسسه کنکور راعی