پیک راعی

مجموعه پیک راعی شامل مطالب مشاوره ای و آموزشی، با سرفصل های متناسب با هر ماه منتشر می شود. شما عزیزان می توانید این آثار را به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

شماره 5 (امتحانات دی 1400)

خب ایام امتحانات هم رسید. خیلی از شما بعد یک ترم مجازی درس خوندن استرس این رو دارید که چطور برای امتحانات درس بخونید. نگران نباشید. توی این شماره بهتون کلی راه حل کاربردی یاد میدیم که بهش میگیم بیستامینوفن. کافیه بیستامینوفن رو اجرا کنی و بری به سراغ امتحانات و با یک نمره عالی ازش سربلند بیای بیرون.

شماره 4

مهر ماه از راه رسید. خبرها هم حکایت از بازگشایی مدارس دارن و یه شروع جدید برای همه شما دانش آموزان عزیز. توی این شماره برای شما از هر دری سخن گفتیم. از روش تست زنی و انواع مطالعه بگیر تا معرفی انواع هوش و حتی فیلم برای اینکه از اوقات فراغت تون هم درست استفاده کنید. پس خوندن این مجله ما رو از دست ندید که خودش یه کپسول آبی آرامشه….

ویژه نامه امتحانات دی 1399

برای تمامی دانش آموزان نام امتحان همواره یادآور اضطراب و دلهره است اضطراب آزمون مانند سایه دانش آموزان را تغییر می کند و به همین علت بسیاری از شما آن را آزار دهنده می‌دانید اما فراموش نکنید آزمونهای ترم نخست فایده های فراوانی را به همراه دارد در این مقاله می خواهم توجه شما را به این نکات مثبت جلب کنم تا بتوانید از جنبه های مثبت دوران امتحانات به نحو احسن استفاده کنید

شماره 3

معمولاً از مهرماه شروع و برگزاری آزمونهای آزمایشی در فرایند برنامه درسی دانش آموزان و مشاوران و تقویم درسی اساتید پررنگ‌تر می‌شود و سعی و تلاش مشاور استاد دانش آموز در توجه و رسیدن به سرفصل های کنکور آزمایشی می باشد در خصوص سرفصل های کنکور آزمایشی مسائل و مشکلاتی وجود دارد که بهتر است داوطلبین گرامی با آن آشنا باشند تا در طی چند آزمون نخست بتوانند بهتر… و مطالعات شان را مدیریت کنند