مشاوره غیرحضوری

[tek_sectiontitle st_title=”مشاوره غیر حضوری” st_title_tag=”” st_subtitle=”گروه آموزشی راعی با هدف عدالت آموزشی برای همه دانش آموزان در هر نقطه ای از این کره خاکی که باشند ، خدمات خود را ارائه داده است ، اگر در هر کشور ، استان ، شهر و روستایی هستید می توانید از خدمات مشاوره ما بهره ببرید. ما در مشاوره غیر حضوری ، همه آن خدماتی را که در کلاس های حضوری ارائه می دهیم در اختیار شما می گذاریم با این تفاوت که این خدمات انحصاری ، شخصی سازی شده و متناسب با شرایط شماست.
این طرح ویژه دانش آموزانی است که :
1- ساکن شهرستان هستند و امکان حضور در کلاس های حضوری مشاوره در تهران را ندارند.
2- شاغل هستند و زمان لازم برای حضور در کلاس های حضوری را ندارند.
3- ترجیح می دهند زمانی را که باید برای رفت و آمد و حضور در کلاس های مشاوره می گذارند ، صرف مطالعه کنند.
4- مدرسه و کلاس های درسی ، فرصت حضور در کلاس های مشاوره را از آن ها سلب کرده است.
5- در مدارس خود از خدمات مشاوره گروهی بهره می برند اما نیاز به مشاوره و برنامه ریزی شخصی و ویژه خودشان دارند.
6- قصد ادامه تحصیل در رشته های خاص مثل هنر ، زبان و یا فنی و حرفه ای دارند و به دلیل عدم ارائه خدمات لازم در مدرسه یا آموزشگاه ها ، نیاز به برنامه ریزی و مشاوره ویژه در این رشته ها دارند.
7- با برنامه مدرسه ، آموزشگاه و آزمون نتیجه نمی گیرند و باید مشکلات آن ها توسط مشاور متخصص ریشه یابی شود و با ارائه راهکارهای ویژه اصلاحات لازم در مطالعه و برنامه ریزی لحاظ شود.” st_subtitle_decoration=”” st_separator_enable=”separator_off” st_text_align=”text-right” st_width=”st_fullwidth”]

طرح مشاوره‌ای آلفا 

سلام بچه ها، نمیدونم الان که این متن رو میخونید، شاید اول راه هستید و میخواید دوره تابستان رو شروع کنید. شاید هم اولین آزمون آزمایشی رو پشت سر گذاشتید و با اولین استرس روبرو شدید. ممکن هم هست آخرای راه باشید. ما میدونیم درس خوندن خصوصا برای کنکور کار سختیه. احتمالا هنوز توی خیلی جاها سردرگمی. نمیدونی راهی که داری میری درسته یا نه. برنامه هات به هم ریخته. هرچقدر درس میخونی انگار اون تراز از جاش تکون نمی خوره. ما اینجا می خوایم بهت یک پیشنهاد بدیم. یک پیشنهاد که میتونی یک ماه امتحان کنی. یه مشاوره که همه شاخص های یه مشاوره تحصیلی اثربخش رو داره.

توی طرح های ما شما یه برنامه شخصی منطبق با برنامه مدرسه تون دریافت میکنید. مشاور همیشه همراه شما هست و به سئوالات شما پاسخ میده و باهاتون تماس تلفنی میگیره. از مباحث مطالعه شده هر هفته ازتون آزمون گرفته میشه و تحلیل میشه. اشتباه نکنید، کار مشاور ما فقط این نیست که بهتون بگه چه زمانی چه درسی بخونید. توی مشاوره ما شما یاد میگیرید هر درس رو به چه شیوه ای مطالعه کنید. با انواع تست ها و خلاصه برداری و جمع بندی آشنا میشید. کلی مهارت زندگی مثل تمرکز و کنترل استرس و تغییر عادت رو یاد میگیرید. توی آزمون روانشناسی شرکت میکنید و مطمئن هستید تجربه 25 ساله دکتر راعی تکیه گاه شماست. یک ماه سیستم مشاوره ای ما رو امتحان کنید و تغییر خودتون رو توی ماه بعد با تمام وجود لمس کنید.
اگر هم میخواید با دکتر راعی مشاوره داشته باشی پیشنهاد میکنم بیای یه کم پایین و به طرح نوترینو و یا مشاوره حضوری مون هم یه نگاه بندازی…

طرح مشاوره ای نوترینو

نوترینو یه طرح مشاوره ای هست برای برتر شدن. نوترینو یعنی حرفه ای خوندن و نتیجه گرفتن، یعنی هوشمندانه جلو رفتن. توی این طرح شما دوره های آنلاین با دکتر راعی رو میگذرونید. توی این کلاس ها، مطالب آموزشی و روانشناسی توسط شخص دکتر به شما آموزش داده میشه و برنامه تون توسط دکتر چک میشه. آزمون هفتگی میدید و میتونید همه خدمات طرح قبلی رو دریافت کنید. تازه می تونید به صورت رایگان به همه فایل های صوتی معرفی رشته و اطلاعات آماری کنکور ویدئوهای محاسبات سریع ما هم دسترسی داشته باشید. از همه بهتر میتونید با یک تخفیف مناسب و بدون رزرو از کلاس رفع اشکال ما استفاده کنید. توی این کلاس ها نفرات برتر کنکور توی ماه به اشکالات شما پاسخ میدن.

طرح نوترینو رو حتما ثبت نام کنید. این طرح یعنی یک خیال راحت برای همه دغدغه ها نگرانی های شما. یعنی پاسخ سریع و صحیح به همه سئوالاتی که داره توی ذهنتون چرخ میخوره. خلاصه که طرح نوترینو، داشتن برگ برنده ی همه تجربیات و علم و دانش مشاوره ای دکتر راعی. علم و دانشی که 25 سال نتایج درخشانی رو توی مدارس مختلف از خودش برجای گذاشته.

خدمات ارائه شده در مشاوره غیر حضوری به شرح زیر می باشد که با کلیک برروی هر یک از موارد می توانید توضیحات تکمیلی آن را
مطالعه کنید.

با گرفتن این تست روانشناسی ، استرس ، اضطراب ، خواب ، خستگی ، توانایی ها و انعطاف پذیری دانش آموز بررسی می گردد و بر این اساس مشاور شما انتخاب می شود.

در طی سال متناسب با پروژه های آموزشی مجموعه و مطالب روانشناسی که هر هفته آموزش داده خواهد ، آزمون های روانشناسی مختلفی برای شناخت بیشتر دانش آموزان و هدایت بهتر توسط مشاور از سوی مجموعه برگزار می شود و براساس تحلیل نتیجه آزمون توسط روانشناس متخصص، راهکارهای لازم ارائه می گردد.

ما هر هفته به شما برنامه ای ارائه می دهیم که در هر روز و هر ساعت مطابق با برنامه مدرسه ، آموزشگاه و کلاس های فوق برنامه و آزمون آزمایشی هدف می دانید باید چه درسی را از چه مقطعی و از چه مبحثی مطالعه نمایید. آنچه در برنامه هفتگی ارائه شده به شما متمایز است، این است که این برنامه فقط ویژه شما و براساس شرایط شماست و از یک برنامه کلی تبعیت نمی کند.

به شما می گوییم هدف از برنامه هفتگی چیست و با اجرای برنامه در یک ماه چه مباحثی را کامل می خوانید ، در واقع چشم انداز برنامه کاملا مشخص و گویا است و شما می دانید در یک ماه آینده یا در هر پروژه ، چه مباحثی را می خوانید ، چند بار مرور و دوره می کنید ؟ و …

به صورت هفتگی مطالب روانشناسی متناسب با پروژه های آموزشی همراه با راهکار و تکنیک به شما ارائه و آموزش داده خواهد شد . این مطالب دقیقا همسو با مسائل آموزشی است و با آگاهی از این مطالب و کسب راهکارها و تکنیک های لازم می توانید مطالعه اثربخش تری داشته باشد .

مطالب آماری شامل بودجه بندی کنکور سراسری ، درصد های لازم برای کسب رتبه های مختلف ، درصد پاسخگویی به سوالات کنکور در سال های گذشته ، بودجه بندی امتحانات پایان ترم و نهایی و …. می باشد . این مباحث باعث می شود تا شما شناخت بیشتری نسبت به مسیر تحصیلی خود داشته باشید و در صورت ضعف یا قوت در هر مبحث درسی بتوانید مدیریت درستی داشته باشید.

هدف ، انگیزه ایجاد می کند . لذا با شناخت بیشتر در خصوص رشته های دانشگاهی می توانید هدفمندتر پیش بروید و تمام آن چه لازم است از یک رشته دانشگاهی در خصوص رتبه و درصدهای لازم ، بازار کار ، شرایط ادامه تحصیل و … بدانید به شما ارائه خواهد شد.

بزرگترین آسیب در زمان تست زدن اشتباهات محاسباتی یا زمان طولانی برای محاسبه یک سوال می باشد . ما به شما روش هایی را می آموزیم که بتوانید دقیق تر و سریع تر محاسبات خود را انجام دهید و اشتباهات شما کاهش یابد.

خلاصه نویسی یکی از مهم ترین ابزارهای مرور و جمع بندی است ، لذا لازم است با یادگیری دقیق روش های خلاصه نوبسی ، دسته بندی صحیحی از مباحث داشته باشید تا بتوانید برای آزمون های آزمایشی و مرورهای آتی از آن ها استفاده کنید.

روندنما کنکور همچون یک نقشه راه است و استفاده از آن قاعده و روش خاصی دارد ، روندنما یک ابزار آموزشی است که در هر لحظه از زمان وضعیت شما را مشخص می کند که در کجای مسیر تحصیلی ایستاده اید.

به شما می گوییم که هر درس را باید با چه شیوه ای یا چه شیوه هایی مطالعه کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود ، این را باید در نظر داشت که یک روش مطالعه ثابت روی تمام دانش آموزها پاسخ نمی دهد و گاهی باید چندین روش مختلف را امتحان کرد

ما در این قسمت به شما می گوییم که در هر مبحث درسی کدام قسمت ها مهم تر است ، از کدام بخش ها تست بیشتری مطرح می شود ، سطح دشواری تست های هر مبحث در چه حد است ، با خواندن کدام قسمت هر مبحث نتیجه بهتری حاصل می شود و ….

تحلیل و ارزیابی تست از خود تست زدن مهم تر است . ما به شما روش صحیح تحلیل را آموزش می دهیم . تا بتوانید روی مباحث مسلط تر شوید ، اشکالات خود را بیابید و سریعا آن را اصلاح می کنید . شناخت شما نسبت به سرفصل ها بالاتر می رود، مباحث پر تکرار را می شناسید و مهارت شما در تشخیص تست ها افزایش می یابد.

برای رسیدن به موفقیت علاوه بر هدف ، انگیزه ، پشتکار و … نیاز به ابزارهای آموزشی نیز می باشد . دفترچه های برنامه ریزی و ارزیابی از مهم ترین این ابزارهاست و با استفاده صحیح از این دفترچه ها می توان دقیق برنامه ریزی کرد و با اجرا و ارزیابی دقیق از عملکرد ، نتیجه را بهبود بخشید. امکان دریافت این دفترچه ها با پرداخت هزینه در طرح های دیگر هم امکان پذیر است.

لازم است علاوه بر آزمون های داخلی مجموعه ، آزمون های آزمایشی و آزمون های مدرسه یا آموزشگاه برای ارزیابی مطالعه و کشف معایب مطالعه در لحظه (پیش از آنکه در سایر آزمون ها نمود کند و نتیجه را تحت شعاع قرار دهد) در منزل نیز آزمون هایی گرفته شود که برای این آزمون ها برنامه ریزی لازم صورت می گیرد و به صلاحدید مشاور منبع و سوالات آن مشخص می شود.

شما موظف هستید هر شب از طریق یکی از پیام رسان ها ، گزارش برنامه خود را ارسال نمایید ، تا مشاور پس از بررسی ، نکات قابل اصلاح را بیان کند ، علاوه بر این در تماس های تلفنی و همچنین از طریق آزمون های داخلی و آزمایشی نیز نتیجه عملکرد دانش آموز بررسی می شود

دانش آموز هرگونه سوالی در زمینه آموزشی و روانشناسی دارد می تواند از طریق تماس و یا پیام با مشاور خود در میان بگذارد ، موارد آموزشی و روانشناسی توسط شخص مشاور پاسخ داده می شود اما در صورتی که سوالات در زمینه روانشناسی تخصصی باشد پس از نظر روانشناس مرکز ، پاسخ به دانش آموز ارائه می شود.

روش های مرور و جمع بندی متناسب با هر آزمون در هر بازه زمانی متغیر است ، برای مثال روش جمع بندی در تابستان با دوران بعد از نوروز تفاوت دارد و این همان اطلاعاتی است که تحت عنوان نکات آموزشی به شما ارائه می شود

در هر بازه از زمان تحصیل و متناسب با هر درس و گاهی هر مبحث شیوه های تست زدن در منزل متفاوت است که ما به شما آموزش می دهیم تست های هر درس و هر مبحث را در هر بازه از زمان با چه شیوه ای (زمان دار  آموزشی  تحلیلی  نیمه تحلیلی و …. ) بزنید.

نباید فراموش کنیم که تکنیک و تخصص در آزمون نقش بزرگی دارد ، ما به شما تمام تکنیک هایی که می توانید در جلسه آزمون به کار ببندید را آموزش می دهیم ، همچنین تمام وقایعی که ممکن است در جلسه آزمون پیش بیاید برای شما تشریح و راه حل های لازم به شما ارائه خواهد شد.

کیفیت و کمیت مطالعه هر دو به یک میزان از ارزش یکسانی برخوردارند ، ما در ابتدا روی کیفیت و بازدهی مطالعه شما متمرکز می شویم و تمام راه های ممکن برای افزایش کیفیت و کمیت را با علمی ترین روش بر پایه مباحث روانشناسی به شما آموزش می دهیم

کلیه دانش آموزان در طول دوره موظف به شرکت در آزمون های آزمایشی که از سوی گروه آموزشی راعی مورد تایید است، می باشند. این آزمون ها همراه با تاریخ برگزاری آن توسط مشاور، معرفی و برای آمادگی آن برنامه ریزی خواهد شد.

ما متناسب با برنامه ای که به شما ارائه می دهیم ، از شما آزمون می گیریم ، در حقیقت شما علاوه بر شرکت در آزمون های آزمایشی متناسب با انتخاب طرح مورد نظر ، در ماه در آزمون های داخلی مجموعه نیز شرکت می کنید.

شما موظف هستید متناسب با طرح انتخابی و هماهنگی با مشاور خود در روز و ساعت انتخاب شده با او تماس می گیرید و پیرو گزارش برنامه ارائه شده و موارد ذکر شده در خدمات صحبت های لازم صورت می گیرد.

کلیه ی آزمون های داخلی و آزمایشی ابتدا توسط تیم مشاوره مجموعه تحلیل می گردد و تک تک سوالات از نظر نوع انتخاب ، سطح دشواری ، استاندارهای آزمون و …. بررسی می گردد ، سپس متناسب با تحلیل انجام شده آزمون شما بررسی می گردد و راهکارهای لازم جهت تثبیت نقاط قوت و جبران نقاط ضعف ارائه می گردد.

در صورتی که تمایل به مشاوره حضوری ، با مشاور ، مشاور ارشد و آقای دکتر راعی را دارید می توانید از طرح هایی استفاده کنید که این خدمات را دارا می باشند. در صورتی که شرایط حضور در مجموعه را دارید ، استفاده از این خدمات به شدت توصیه می شود. 

به جهت هدایت اثربخش تر لازم است تا اولیا در جریان روند تحصیلی دانش آموز قرار بگیرند و نقش نظارتی را در منزل ایفا کنند . در این تماس ها شرح کاملی از شرایط و وضعیت دانش آموز به اولیا ارائه می گردد و به صالحدید مشاور ، وظایفی مبنی بر نظارت و پیگیری بیشتر به اولیا گرامی محول می گردد.

ما براساس عملکرد دانش آموز و گزارشات ارائه شده از مشاور، به اولیا گرامی گزارشی را ارائه می دهیم تا در جریان روند کار دانش آموز خود قرار بگیرند .

 فیلمی با محتوای آموزشی و روانشناسی متناسب با هر بازه زمانی توسط دکتر راعی بصورت ماهانه آماده و در اختیار شما قرارخواهد گرفت.

دانش آموزانی که هر کدام از طرح های مختلف گروه آموزشی راعی را بر می گزینند، می توانند در همایش های آموزشی و روانشناسی که توسط دکتر راعی در طول سال تحصیلی برگزار می شود به صورت رایگان شرکت نمایند.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

تلگرام
اینستاگرام

جهت هر گونه سوال می توانید با ما تماس بگیرید

شماره تماس وات اپ
تلفن تماس
تماس با ما