اپلیکیشن راعی

اپلیکیشن برنامه ریزی به سبک راعی

گروه آموزشی مشاوره ای راعی مفتخرست تا با رونمایی از نسخه 1.0.1 اپلیکیشن برنامه ریزی تحصیلی خود و ارائه آن به کاربران محترم مجموعه، گام مهمی و نوینی را در ارائه خدمات تحصیلی به شما عزیزان برداشته باشد. این اپلیکیشن بر اساس جدیدترین متدهای گزارش گیری و ثبت فعالیت های دانش آموزان طراحی شده است. ما با رصد فرم ها و نرم افزارهای موجود و بررسی نقاط ضعف و قوت هرکدام و همچنین پیاده سازی متد برنامه ریزی به سبک راعی توانستیم برای دو دسته کاربر اپلیکیشن خود را ارائه دهیم:
1- کاربران تحت عنوان مشاور
2- کاربران تحت عنوان دانش آموز
پس از آنکه دانش آموز به مشاور خود متصل شد می تواند فعالیت های خود اعم از درسی و غیردرسی( باشگاه، کلاس زبان، فوق برنامه، میهمانی و …) را به همراه درصدها و ترازهای خود ثبت کرده و نتایج را برای مشاور ارسال کند. هر دانش آموز می تواند پیش‌بینی هفته خود را در ابتدای هفته وارد کرده و نهایتا انجام آن را در مقایسه با هفته قبل ببیند.همچنین هر زمان که نیاز به ارتباط با مشاور خود داشت، می تواند به صورت آنلاین با ایشان گفتگو کند.
مشاورین هم می توانند در پنل خود تاریخچه فعالیت های دانش آموزان خود را مشاهد نمایند.

 

از امکانات نسخه 1.0.1 اپلیکیشن برنامه ریزی تحصیلی راعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ثبت فعالیت های درسی دانش آموزان و ارسال آن به مشاور
  • امکان ثبت فعالیت های غیردرسی دانش آموزان و ارسال آن به مشاور
  • امکان ثبت تراز و درصدهای دانش آموزان و ارسال آن به مشاور
  • بررسی میزان پیشرفت/پسرفت درسی به صورت هفتگی و ماهیانه
  • امکان گفتگوی آنلاین با مشاور تحصیلی موسسه

لینک دریافت اپلیکیشن برنامه ریزی به سبک راعی را از مشاور خود دریافت کنید. همچنین مشخصات خود را به صورت کامل وارد کنید ( این اپلیکیشن فقط در اختیار دانش آموزان موسسه قرار می گیرد)