چند نکته درباره ثبت نام و انتخاب رشته مجدد کارشناسی ناپیوسته

سازمان سنجش

چند نکته درباره ثبت نام و انتخاب رشته مجدد آزمون كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۹

۱ -همان گونه که داوطلبان گرامی اطلاع دارند، پیش از این، در بازه زمانی 17 تا 23 اردیبهشت ماه، ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1399 از سوی سازمان سنجش انجام گرفت. حال با عنایت به آنکه این سازمان همواره در راستای رفاه متقاضیان آزمون های مختلف گام برداشته و آمادۀ خدمت رسانی است، فرصت مجددی برای داوطلبان این آزمون فراهم شده تا افرادی که در فرصت قبلی موفق به ثبت نام در آزمون یاد شده نگردیده اند، بتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند.

2 -بر اساس آنچه در بند پیشین آمد، امکان مجدد برای ثبت نام در آزمون یاد شده، تا پایان روز شنبه 31 خرداد در نظر گرفته شده است و داوطلبان ميتوانند منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و همچنين اصلاحات یاد شده در اطلاعیه خبر سازمان سنجش راجع به این آزمون، که علاوه بر سایت سازمان سنجش در همین شماره از نشریه درج گردیده است، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون مذکور اقدام کنند.

3 -ضمنا آن گروه از داوطلبانی که پیش از این(در فرصت قبلی)ثبت نام خود را در این آزمون تكميل و كد رهگيري ثبت نام دريافت کرده اند، نيز ميتوانند در صورت تمايل تا پایان فرصت فراهم شده (شنبه 31 خرداد ماه)، نسبت به مشاهده يا ويرايش اطلاعات ثبت نامي كدرشته محل هاي انتخابي خود اقدام کنند.

اخبار

انتخاب رشتهسازمان سنجش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *