معرفی مجموعه

داستان ما :

موسسه راعی با بیش از 25 سال سابقه آموزشی-مشاوره‌ای در بیش از 100 مدرسه در تهران فعالیت داشته است.
در ابتدا دکتر بهروز راعی از سال 1374 فعالیت خود را در آموزشگاه ها و مدارس آغاز کرد. در طی این سال‌ها، در مدارس البرز، یاس نبی، احمدی روشن و …. دکتر راعی مشاور دانش آموزان درخشان و مستعدی بود و توانست نتایج استثنایی را در این مدارس ارائه دهد. سال 1384 پس از یک دهه کسب تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی، دکتر راعی دریافت که ایراد اساسی نظام آموزشی ما، ساختارمند نبودن مشاوره تحصیلی است. در آن سال، دکتر تصمیم گرفت که مشاورین و پژوهشگرانی را استخدام کند تا با استفاده از تجربه خود و دانش آن ها، بتواند یک نظام هماهنگ تدوین کند. از اینجا بود که داستان موسسه ما آغاز شد.امروز ما توانسته‌ایم تمام خدمات آموزشی لازم برای موفقیت هر دانش آموز را در یک فرایند یکتا و موثر به همه شما دانش آموزان عزیز، مدیران و والدین گرامی ارائه دهیم. ما با ارزیابی هر ساله و اصلاح نقاط ضعف و تکیه بر نقاط قوت خود، به موسسه ای تبدیل شدیم تعادل را در زندگی تحصیلی دانش آموزان برقرار میکنیم.
امروز ما تنها یک مرکز مشاوره ی تحصیلی نیستیم. ما با همکاری بیش از 250 دبیر، روانشناس، مشاور تحصیلی، متخصصان برنامه ریزی آموزشی، متخصصان تولید محتوا و پژوهشگران زبده، به یک موسسه آموزشی چند منظوره تبدیل شده‌ایم. با خدمات موسسه راعی….
نقشه گنج دست شماست….. تنها کافیست مسیر مشخص شده را دنبال کنید.

ماموریت ما

اصیل ترین میل همه‌ی ما، جاودانگی است. دستاوردهای ما، حضورمان را در این دنیا جاودانه می‌کند. در مقابل، احساس شکست و بلاتکلیفی، ارمغانی جز پوچی برای انسان نخواهد داشت. ما اینجا هستیم تا با شکست‌ها مقابله کنیم. اثر ما در این جهان، پرورش خلاقیت، بهبود سلامت روان و هموار کردن مسیر موفقیت برای دانش آموزان این سرزمین است. ما شما را در یافتن جایگاهتان در دنیا یاری خواهیم کرد. ماموریت ما، افزایش نشاط، میل به موفقیت و تسلط دانش آموزان بر مطالب آموزشی است.

فلسفه ما

فلسفه ما، ایجاد مسیرهای نوین در نقشه راه آموزش کشور است. رقابت با آموزش کشورهای پیشگام جهان به ما انگیزه می‎دهد تا هر روز به فکر ایده‌هایی نو در آموزش کشور باشیم. فلسفه ما، پویا بودن در امر آموزش است.