آیین نامه طرح غیر حضوری ویژه اردوی مطالعاتی نوروز 99

[tek_sectiontitle st_title=”مقررات و آیین نامه اردوی مطالعاتی غیرحضوری نوروز 99″ st_title_tag=”” st_subtitle_decoration=”” st_separator_enable=”separator_off” st_text_align=”text-center” st_width=”st_fullwidth”]

اولیا محترم و دانش آموزان گرامی

لطفاً موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید و در صورت تایید موافقت خود را اعلام نمایید:

 1. اولیا محترم ، شما نماینده ما در منزل می باشید ، لذا تقاضا داریم بر روند مطالعه داوطلبتان طبق تاریخ ها و ساعت های برنامه مطالعاتی و موارد زیر ، نظارت داشته باشید.
 2. ضمناً از اولیای گرامی خواهشمندیم از هرگونه سفر ، دیدو بازدید نوروز و برنامه ریزی جهت تفریحات خارج از برنامه مشخص شده اجتناب کنند تا هم سلامت داوطلب و خانواده به خطر نیفتد و هم داوطلبین در آرامش کامل برنامه را اجرا نمایند .
 3. ضمانت اجرایی این برنامه ، تبدیل منزل به پانسیون مطالعاتی است ، لذا باید شرایط یک پانسیون مطالعاتی از نظم ، ساعات برنامه و استراحت ، زمان صرف صبحانه ، ناهار و شام ، سکوت مطلق منزل و … توسط داوطلب و اعضای خانواده رعایت گردد .
 4. برنامه مطالعاتی ارائه شده به داوطلب از تاریخ 24 اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 می باشد. روزهای 29 اسفند ، 1 و 13 فروردین برنامه ای به دانش آموز ارائه نشده است و دانش آموز می تواند در این روزها مطالعه نداشته باشد. لذا خواهشمندیم به روزهای مطالعه پایبند باشید.
 5. ساعت شروع مطالعه 7 صبح و پایان مطالعه 23 می باشد ، داوطلب موظف است راس ساعت مطالعه خود را آغاز نماید و متعهد به پایان برنامه روزانه باشد.
 6. در صورتی که داوطلب امکان مطالعه در یک روز مشخص را ندارد ، موظف است در فرم ثبت نام لحاظ کرده و همچنین موضوع را 24 ساعت قبل به مشاور خود یادآوری کند تا برنامه ریزی لازم صورت بگیرد.
 7. در بین بازه های مطالعاتی ، برای داوطلب استراحت در نظر گرفته شده است. لذا داوطلب موظف به رعایت زمان استراحت ، صبحانه ، ناهار ، شام ، خواب ظهر و شب می باشد.
 8. استفاده از تلفن همراه در طول مطالعه ممنوع می باشد ، لذا تلفن همراه خود را خارج از فضای مطالعاتی قرار دهید .
 9. استفاده از خدمات سایت نیاز به اینترنت و سیستم دارد ، لذا خواهشمندیم امکانات لازم جهت استفاه از خدمات آنلاین فراهم گردد .
 10. برنامه مطالعاتی در قالب یک فایل با شرح دقیق اجرا در اختیار داوطلب قرار می گیرد که متناسب با شرایط داوطلب ، امکان شخصی سازی آن با صلاحدید و تایید مشاور وجود دارد ، ضمناً داوطلب موظف به پرینت این برنامه می باشد .
 11. در طول اردوی مطالعاتی ، براساس برنامه مطالعاتی ، هرروز یک آزمون باید برگزار گردد که دروس اختصاصی آن در قالب فایل از طریق سایت در اختیار داوطلب قرار می گیرد و منبع آزمون دروس عمومی دفترچه های کنکور می باشد ، لذا داوطلب موظف است با نظارت اولیا (پیگیر درسی) در این آزمون ها شرکت کند و هیچ عذری برای عدم شرکت در این آزمون ها پذیرفته نیست. ضمناً داوطلب باید نسبت به تهیه دفترچه های کنکورهای عمومی اقدام نماید.
 12. داوطلب موظف است طبق دستورالعمل ارائه شده از سوی مشاور ، گزینه های آزمون اختصاصی را در سایت وارد کند و درصد آزمون های عمومی خود را به ایشان گزارش دهد.
 13. داوطلب موظف است طبق آموزش مشاور تحلیل آزمون های خود را انجام دهد و نتیجه تحلیل خود را به مشاور ارائه نماید.
 14. داوطلب موظف است ، هر شب از روند برنامه مطالعاتی و آزمون ، طبق دستورالعمل از طریق صفحه شخصی خود در سایت برای مشاور گزارش ارسال نماید.
 15. روزهای تماس داوطلب و اولیا توسط مشاور مشخص می شود لذا از داوطلب و اولیا گرامی خواهشمندیم راس ساعت با مشاور تماس برقرار کنند .
 16. مشاور در برابر ارسال گزارشات در صورت صلاحدید راهکارهای لازم را ارائه داده و داوطلب موظف به اجرای آن موارد است.
 17. در صورتی که داوطلب گزارش اجرای برنامه ، نتیجه آزمون ها و تحلیل خود را ارائه ندهد ، مجموعه در مورد ادامه همکاری با داوطلب می تواند هرگونه تصمیمی را اتخاذ نماید.
 18. برنامه کلاس های آنلاین آقای دکتر راعی ، مشاوران ارشد ، مشاور و دبیران برای داوطلب ارسال می گردد و داوطلب موظف است در کلاس آنلاین مشاورین حضور مستمر داشته باشد و در صورت صلاحدید مشاور و تشخیص نیاز داوطلب در کلاس های رفع اشکال دبیران متناسب با مبحث مورد نظر شرکت نماید.
 19. در طول دوره ، پشتیبانی روزانه توسط کارشناسان مجموعه صورت می گیرد و در صورتی که داوطلب و اولیا گرامی در هر کدام از قسمت های برنامه با مشکلی مواجه شد و توسط مشاور رفع نشد می تواند به کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاع دهد . در صورتی که این موارد اطلاع رسانی نشود و مورد شما ثبت نگردد ، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 20. در صورت انصراف یا عدم اجرای برنامه توسط داوطلب ، مجموعه هیج هزینه ای را عودت نخواهد داد ، لذا در زمان ثبت نام همه شرایط را بررسی بفرمایید.
 21. داوطلب موظف است در نظرسنجی تلفنی و آنلاین شرکت نماید و مجموعه را در ارائه خدمات بهتر یاری رساند.
 22. مبلغ ثبت نام برای اردوی مطالعاتی غیرحضوری در دوران نوروز به مدت 18 روز ، 500 هزار تومان می باشد که هم از طریق پرداخت آنلاین و هم از طریق انتقال وجه ( کارت به کارت ) قابلیت پرداخت دارد .

در صورتی که تمایل دارید آنلاین پرداخت نمایید ، پس از ورود اطلاعات باید پرداخت خود را از طریق سایت انجام دهید .

در صورتی که تمایل دارید از طریق انتقال وجه ( کارت به کارت ) پرداخت نمایید ، از رسید خود عکس بگیرید و در بخش تعیین شده بارگزاری نمایید .

مشاوره نوروزي