آزمون روانشناسی

آزمون های روانشناسی

یکی از روش‌های ارزیابی مشکلات انسان ها استفاده از آزمون‌ها است. آزمون‌ها معمولا نمونه‌هایی از خصوصیات و توانایی‌های فرد را به وسیله پرسش‌ها، عبارت‌ها و تکالیف نشان می‌دهند. با استفاده از نتایج آزمون‌ها افراد می‌توانند با ویژگی‌ها و توانمندی‌های خود آشنا شوند و تصمیم‌ها و انتخاب‌های بهتری داشته باشند. اغلب آزمون‌های استاندارد دارای مبانی نظری نسبتا مستحکمی هستند که توسط بزرگان و نظریه پردازان علم روان شناسی ارائه شده‌‍‌اند. امروز با پیشرفت تکنولوژی آزمون‌ها از شکل صرفا مداد-کاغذی خارج شده‌اند. نرم افزارها و دستگاه‌هایی که به ویژه جهت ارزیابی کارکردهای مغزی طراحی شده‌اند، تحول بسیاری در فرایند ارزیابی ایجاد کرده و دقت آن را بالا برده‌اند.

آزمون اهمال کاری تحصیلی

اهمال کاری تحصیلی

یکی از چالش هایی که اکثر دانش آموزان و دانشجویان درطول تحصیل با آن روبرو هستند، که شاید خودتان هم اینگونه باشید. این واقعیت است که اغلب مطالعه دروس و انجام تکالیف را دقیقه نودی و شب امتحانی انجام می دهند که این را در قالب اهمال کاری می توان بررسی نمود.

شرکت در آزمون

آزمون شخصیت شناسی

روانشناسی

این آزمون نوع برقراری ارتباط با دیگران، انتخاب های شما در محل کار و میل شما در گذراندن اوقات فراغت را نشان می دهد.تست شخصیت شناسی MBTI شامل چهار مقیاس دو قطبی است که به هر قطب یک ترجیح شخصیتی گفته می شود و سبک شما را در تعاملات اجتماعی، جمع آوری اطلاعات، ارزیابی و تصمیم گیری ، هدایت و برخورد با جهان خارج نشان می‌دهد.

شرکت در آزمون

آزمون عادت های مطالعاتی

عادت های مطالعاتی

برای شناسایی عادات مطالعاتی نامطلوب خود با شرکت در این آزمون و بهره مندی راهکارها در ارتقای مهارت مطالعه خود توانمند شوید.

شرکت در آزمون

آزمون هدف گذاری تحصیلی

هدف گذاری تحصیلی

دوست دارید بدونید که آیا هدفمند درس می خونید یا نه؟
با جواب دادن به 20 سوال ما به این نکته پی ببرید

شرکت در آزمون

آزمون اهمال کاری

اهمال کاری

بررسی ها نشان داده اهمال کاری موضوعی است که اکثر افراد در دنیا با آن مواجهند.
حال شاید بپرسید اهمال کاری به چه معناست؟

شرکت در آزمون